معرفی برند اپکس – Introducing The OPEX

برند اپکس در سال 1989 در فاگورا هند توسط آقای اُپال تاسیس گردید  ، او فارق التحصیل مهندسی و پسرش پرشانت اوپال ، با مدرک ام بی ای و متخصص بازاریابی از انگلستان ، مدیریت این گروه را بر عهده دارد.

نکته جالب درباره این شرکت این است که این گروه ترکیبی از جوانان و نوجوانان پویا و با تجربه است که با تاکید بر کیفیت محصولاتشان این شرکت را در سراسر جهان توسعه داده اند که به دلیل داشتن بهترین کیفیت موتورها و لوازم یدکی ، در زمان کوتاهی به یک شرکت معتبر در بازار جهانی تبدیل شدند.

این شرکت درباره خود اینطور گفته :

 ما میدانیم موتور های ما توسط کشاورزانی استفاده میشود که افراد چندان ثروتمندی نیستند بنابراین تمام تلاش و هدف این شرکت این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت به آنها ارائه دهند و برای آسوده خاطر کشاورزان از کارکرد قطعات موتور ، ما به آنها این اطمینان را میدهیم که تک تک قطعات موتورهارا کنترل کامل میکنیم و از عملکرد آنها مطمئن میشویم

 

سپس مراحل تایید کیفیت از سمت دولت و آزمایش های سالانه مقامات را برای تایید صحبت هایشان بیان کرده اند که بحث تخصصی است و در این مقاله نمیگنجد .

بررسی و خرید موتور دیزل مارگو اپکس

این برند مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات تولیدی است که توسط تیم متخصصان پشتیبانی میشود . در واحد های تولید ، موتورهای دیزلی و مجموعه ژنراتورها را در مدل های مختلف طراحی و تولید میکنند تا مطابق نیازهای متنوع مشتریان باشد.

• معرفی برند کرلوسکار : کرلوسکار یک شرکت هندی است که دفتر مرکزی آن در شهر پونا و…

مدیریت این شرکت زمان و هزینه زیادی را برای توسعه بخش تحقیق و توسعه داخلی سرمایه گذاری کرده است که در داخل سازمان توسط تیم کارشناسان و تحلیلگران پژوهشی مدیریت میشود که علاوه بر تحقیق ، آزمایش های مختلفی را روی محصولات خود و برای بهبود عملکرد طیف موتور های دیزلی و ژنراتورهای برق انجام میدهند.

گام دیگر این آزمایش ها به منظور تقویت موتور ها ، تست استقامت است که بدین گونه است : آنها موتورها را به مدت 500 ساعت روشن میگذارند و سپس هر قسمت از موتور را باز کرده و آن را مهندسی و تحلیل میکنند.

شرکت اپکس متعهد به ارائه خدمات عالی و محصولاتی است که از نظر کیفیت و عملکرد در رتبه دوم قرار دارند و درباره خود اینگونه میگویند که : ما در شرکت خود از فلسفه گاندی پیروی میکنیم ( همیشه حق با مشتری است ) . پس برای اثبات شعار خود ، امکانات زیر را برای مشتریان ارائه میدهند :

  1. امکانات تست کیفیت
  2. امکانات بسته بندی سفارشی
  3. آموزش نصب
  4. پشتیبانی در محل
  5. آموزش عملیاتی
  6. راهنمای کاربر

محصولات این شرکت :

1- موتور های دیزل که شامل مارگو و لیستر است

2- ژنراتور ها که شامل ژنراتورهای قابل حمل و سنگین است

3- پمپ ها

4- ابزار دست

5- مجموعه پمپاژ

6- قطعات یدکی

7- باتری ها که شامل سولاربلو و اپکس باتری است

در حال حاضر محصولات شرکت اپکس در بازار ایران یکی از برندهای محبوب و مورد اعتماد مشتریانی است که بدنبال محصول میان رده هستند. همانطور که میدانید برند کرلوسکار در رتبه اول بازار لوازم یدکی و موتورهای مارگو قرار دارد.

امیدواریم این مقاله توانسته باشد کمکی به شما مصرف کنندگان و کشاورزن عزیز بنماید تا متناسب با بودجه خود برند مناسبتان را انتخاب بنمایید.

ارسال دیدگاه